Jakim twoim zdaniem pożyczkodawca jest najlepszy?

przez | 18 stycznia, 2014

Na polskim rynku istnieje bardzo dużo instytucji udzielających pożyczki. Jakie są twoje doświadczenia we współpracy z nimi? Napisz w komentarzu swoją opinie na temat pożyczkodawcy z którym miałeś okazję współpracować.

5 komentarzy do „Jakim twoim zdaniem pożyczkodawca jest najlepszy?

 1. Andrzej

  Wybierając pożyczkodawce warto przeanalizować poszczególne oferty na ich stronach internetowych, pomaga to zachować rozsądek, o co ciężko, spotykając się z agentem.

  Odpowiedz
 2. Adamssson

  nie ma chyba najlpeszej zawsze warto porownać pożyczki pomiędzy sobą i wtedy wybrać ofertę dla soebie

  Odpowiedz
 3. prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości

  Powiem szczerze, że temat jest teraz dosyć mocno omawiany w Internecie. Niedługo chyba dorówna dietetyce. Ciężko powiedzieć, jeżeli się spłaca na czas to jest dużo dobrych ofert, ale dla osób które zalegają to ciężko znaleźć coś na czym dobrze wyjdą.

  Odpowiedz
 4. Marcin

  Oferty co chwile się zmieniają, jedyne na co można się zdecydować to wybór między bankiem, firmą udzielającą pożyczek pod zastaw lub zwykłym lombardem. Wszystko zależy od sytuacji, posiadania zadłużeń oraz celu pożyczki.

  Odpowiedz
 5. kredyt123

  ja tez mam swoja sprawdzoną firmę, gdzie zawsze zgłaszam się gdy pojawia sie jakiś niespodziewany wydatek. Mam gwarancję niskiego oprocentowania, dopasowanej do mnie raty i bezproblemowej spłaty.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 × 1 =